niedziela, 30 lipca 2017

Witamy na pokładzie!Klub Radnych PiS w bytomskiej Radzie Miejskiej powiększył się o kolejną radną.


W czasie ostatniej sesji Rady Miejskiej w Bytomiu, przewodniczący Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości Alfred Pyrk ogłosił, iż swój akces do Klubu zgłosiła radna Iwona Pakosz. Tym samym KR PiS liczy już 5 członków i stanowi – obok KR PO – największy klub opozycyjny. 

Radna Iwona Pakosz to jedna z najlepszych i najbardziej aktywnych bytomskich radnych. Z zawodu jest nauczycielem języka niemieckiego. Obecnie pracuje w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Bytomiu. Wcześniej związana była ze Szkołami Podstawowymi nr 38 i 23 w Bytomiu, Zespołem Szkół Ekonomicznych oraz Gimnazjum nr 7 w Bytomiu. Oprócz pracy w oświacie, Iwona Pakosz jest także tłumaczem przysięgłym i biegłym sądowym z zakresu języka niemieckiego. Jak czytamy na stronie internetowej radnej Iwony Pakosz:

Od początku swojej działalności samorządowej staram się wychodzić ku oczekiwaniom mieszkańców dzielnicy Sucha Góra, Stroszek, Osiedle Ziętka i Górniki. Pozytywne rozwiązanie problemów nurtujących mieszkańców w/w dzielnic sprawia mi niesamowitą satysfakcję i motywuje do dalszego działania.

Serdecznie witamy radną Iwonę Pakosz w Klubie Radnych PiS. Mamy nadzieję, iż  razem uda się nam rozwiązać wiele problemów trapiących mieszkańców naszego miasta.