piątek, 11 października 2019

13 października zwyciężymy!


13 października oddajmy głos na kandydatów Prawa i Sprawiedliwości z Bytomia! Prosimy o głos na Wojciecha Szaramę do Sejmu oraz Andrzeja Misiołka do Senatu.
13 października razem zadecydujemy, w jakiej Polsce chcemy żyć. Czy będzie to Polska wolna, demokratyczna, silna i bogata, o niskim bezrobociu, czy też Polska pogrążona w chaosie, wiecznych przepychankach, legalizująca związki jednopłciowe, biedna i kroczącą z nienawiścią na ustach. Zadecydujemy czy chcemy, aby państwo realnie wspierało rodzinę programami typu 500+, 300+, 13 i 14 emerytura czy niższe podatki, czy też wybierzemy  odebranie nam programów społecznych, podwyżkę wieku emerytalnego, zwyżkujące bezrobocie i powrót do czasów, gdy za prowadzenie niewygodnej dla władzy strony internetowej można było zostać zatrzymanym o 6 rano.


Ostatnie 4 lata rządów Prawa i Sprawiedliwości to bardzo dobry czas dla Polski i Polaków. Najniższe w historii tzw. III RP bezrobocie, nienotowane pod rządami poprzedników zyski spółek państwowych, budżet, przygotowany po raz pierwszy bez deficytu, zniesienie wiz do USA, ukrócenie złodziejskiej prywatyzacji w Warszawie, skuteczna walka z mafiami vatowskimi to realne osiągnięcia rządu PiS. 


Także Bytom, korzysta znacząco na poprawie sytuacji gospodarczej. W ciągu ostatnich 3 lat (2016, 2017, 2018) wpływy do budżetu naszego miasta z podatków PIT i CIT, w porównaniu do ostatniego roku rządów PO, wzrosły o 45 milionów złotych! W roku 2015 dochody te wyniosły 162 miliony, a w 2018 już 193 mln złotych. 


Z kolei zliczając wszystkie pieniądze, jakie trafiły do Bytomia i jego mieszkańców za pośrednictwem programów rządowych i dotacji, kwota jest jeszcze bardziej astronomiczna. Mówimy tu bowiem już o ponad pół miliarda złotych. 


Obrońmy to, co udało się nam zyskać w przeciągu 4 lat. Głosujmy na Prawo i Sprawiedliwość. Mieszkańców naszego miasta prosimy o oddanie swoich głosów na Wojciecha Szaramę – do Sejmu i Andrzeja Misiołka – do Senatu.


Członkowie i Sympatycy PiS w Bytomiu