piątek, 23 czerwca 2017

Zapraszamy do Warszawy

W dniu 6 lipca na zaproszenie Prezydenta RP dr. Andrzeja Dudy gościć będzie w Polsce Prezydent USA Donald Trump. Zapraszamy mieszkańców Bytomia do udziału w tym znaczącym wydarzeniu.


Wizyta ta potwierdzi niezachwiane zaangażowanie Ameryki wobec jednego z naszych najbliższych europejskich sojuszników i podkreśli priorytet Administracji, jakim jest wzmocnienie obrony zbiorowej NATO – napisali urzędnicy Białego Domu w oficjalnym komunikacie dotyczącym lipcowej wizyty Donalda Trumpa w Polsce. Rzecznik Białego Domu zapowiedział, że podczas wizyty w Polsce prezydent USA wygłosi ważne przemówienie, aby zademonstrować silne związki z Europą Środkową oraz będzie uczestniczył w spotkaniu na szczycie państw Trójmorza.

Jak poinformował nas Przewodniczący Rady Miejskiej w Bytomiu Mariusz Janas, w dniu tym organizuje on wspólnie z Posłem na Sejm RP Wojciechem Szaramą wyjazd do Warszawy  dla chcących uczestniczyć w tym wydarzeniu mieszkańców naszego miasta. Wyjazd jest całkowicie bezpłatny. 

Wycieczka do Warszawy obejmuje przejazd autokarem, uczestnictwo w spotkaniu z Prezydentami Polski i USA oraz spotkanie przy grochówce i grillu na błoniach Stadionu Narodowego. 

Liczba miejsc jest ograniczona i decydować będzie kolejność zgłoszeń - powiedział Mariusz Janas. Wszystkich chętnych proszę o zgłaszanie chęci wyjazdu pod adresem mailowym: macbar2@op.pl